נש"ר נשים ברשת

פורטל הנשים הראשון בישראל

חנוכה בתאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער .
פרצוף חמוץ. צילום: צבי צבקר.

עשור לפסטיבל חנוכה של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער והשנה יעלה התאטרון 23 הצגות שונות שנה בין ה- 20-14 בדצמבר בתיאטרון גבעתיים.

אמנות , גוף ונפש

"אש בלילות ספרד"- האנסמבל הקולי הישראלי.

"אש בלילות ספרד",קונצרט חדש של האנסמבל הקולי הישראלי,מאחד מחדשאת חלקי ספרד בערב של מוזיקה חושנית לטקסטים דרמטיים ובמרכזו שתי יצירות למילותיו של המשורר פדריקו גרסיה לורקה.

רשות הטבע והגנים עם מודיעין ושמורת כוכבים.

במסיבת עתונאים של רשות הטבע והגנים התפעלנו ממיגוון הפעולות הנרחב של הרשות הטבע והגנים לשמירת מיני החיות והצמחים, טיפול בזיהומים באשלים ,והקמת שמורות טבע אפילו עם הכוכבים ופיזור הפגרים ברהט ולקינוח נהנינו מסיור בחי בר שעל הר הכרמל.

קפריסין אמנות החיים" במוזיאון א"י.‏

ברחבת מוזיאון א"י , התאספו למעל ממאה איש, מרביתם מעפילי מחנות קפריסין, ובני משפחותיהם לטקס פתיחת תערוכת "קפריסין אמנות החיים" .

אמא! זה היה הכל לחץ חברתי!

אפילו עכשיו אני לא יכולה להאמין ולהודות על מה שעשיתי לאמי, ואיך שכמעט הרגתי אותה,... וכל זאת בגלל לחץ חברתי.

.My grandfather`s printing machine**
Printing Machine by Ilana Cohen Panner

התקשורת בין בני אדם לכלי טיס בלתי מאוישיים"

קפה-מדע, של המכון הצרפתי, נושם ובועט בבבית הקפה בית קנדינוב ביפו והפעם הרצאתה של ד"ר ג'סיקה קושאר על התקשורת בין בני אדם לכלי טיס בלתי מאוישיים".

הסודות של הדר גלרון.
הסודות יעל וקשטיין וומיכל שטמלר צילום רפי בולטין

ההצגה "הסודות" של הדר גלרון, בבית לסין מאפשרת הצצה לעולם החרדי של בנות אולפנה, אורחות שידוכין וחתונה ולמרות ההתרסה על מעמד האשה מוצגות הדמויות על אנושיותן, מאוויהן התחברותן ומאבקן.

קמפיין MeToo נושא פירות.

בשבוע הבא תקיים הוועדה למעמד האשה בכנסת דיון על קמפיין MeToo במסגרתו נחשפו בעולם מיליוני נשים וגברים כנפגעי תקיפה מינית.

"שקספיר מאוהב" בהבימה.
שקספיר מאוהב קרדיט אתר הבימה

סוף סוף הצגה עם תפאורה המשחזרת את תאטרון שקספיר עם תלבושות ססגוניות אותנטיות אשר בעזרת קאסט מתאים ובבימוי מעולה של משה קפטן מביאים לנו את ניחוחות הרנסנס האנגלי. את המתרחש מאחורי הקלעים של התיאטרון והכולל ציטוטים ורמזים ממחזותיו של שקספיר. חוויה תרבותית מופלאה,מושכלת ומהנה.

שארל אזנבור בבית הנשיא.
הנשיא  ראובן ריבלין עם שרל אזנאבור קרדיט צילום: מארק ניימן/ לעמ

במפגש מרגש בבית הנשיא הוענקה לשרל אזנבור מדליית ראול ולנברג, המוענקת לאישים שלקחו חלק בפעולות הצלה, ומשקפים במעשיהם את רוח הסולידריות של המצילים, ואף הקדישו את חייהם למען זכויות האדם.

מלך הכלבים בבית לסין.
מלך הכלבים. אתר בית לסין

"מלך הכלבים" בבית לסין, בבימויו של עירד רובינשטיין, מעניק צבעוניות ,קצביות ועדכניות לרומן האידישאי המיתולוגי "מוטקה גנב" מאת שלום אש.

מניפים תרבות בפסטיבל מנופים לאמנות עכשווית בירושלים.

פסטיבל מנופים לאמנות עכשווית בירושלים יפתח ב -24 באוקטובר ויימשך חמישה ימים ולילות עם שלל אירועים ומופעים הפתוחים חינם לקהל הרחב . (למעט אירועי יום שבת בסינמטק). הפסטיבל משיק את פתיחת עונת התערוכות בירושלים.

פתאום דפיקה בדלת בקאמרי.
פתאום דפיקה בדלת הקאמרי צילום יאיר מיוחס.

ההצגה "פתאום דפיקה בדלת" ,עפ"י סיפוריו של אתגר קרת ובעיבודם של צבי סהר ועודד ליטמן ,נכנסת בדלת ראשית ובענווה לתיאטרון הקאמרי, ומעניקה לנו חוויה תיאטרונית שונה לגמריי , בשפת ה PuppetCinema, ובסינכרון של מדיות המשלבת וידאו, בובות ושחקנים.לטריילר

1 מיליון מטיילים בשמורות הטבע והגנים הלאומיים בחג.
מטיילים בשמורת טבע גמלא - צילום חגי דביר

מסיכום כולל שנערך על ידי רשות הטבע והגנים עולה כי במהלך חג סוכות, חול המועד וחג שמחת תורה כמיליון מטיילים פקדו את שמורות הטבע והגנים הלאומיים. מטיילים בשמורת טבע גמלא - צילום חגי דביר.

טבע ומוסיקה באבו גוש.
מקהלת הסולנים שטוטגרט אבו גוש

חוויה של טבע ומוסיקה באבו גוש אתמול כשמקהלת הסולנים הקאמרית משטוטגרט עם.המנצח פרידר ברניוס – בין המובילים בתחום המקהלות בעולם,

"אם הייתי ממתינה, לא הייתי בתמונה"
צילום מיכל בנדק.

הצלמת מיכל בנדק, צילמה קמפיין להגברת המודעות לסרטן השד וגילוי מוקדם תחת הסלוגן: "אם הייתי ממתינה, לא הייתי בתמונה" במטרה להגביר את המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד.

מסע השלום של נשים ומיצב השמלה.

מיצב השמלה יוצב ביום א' 8.10 במסגרת מסע השלום של "נשים עושות שלום" בערבות ים המלח.

ארוע למען בית לוינשטיין.

עמותת ידידי בית לוינשטיין עורכת בוקר נשים ,ביום ששי 3/11/2017,ארוע התרמה למען בית לוינשטיין.

על פסטיבל מוזתיקה הבינלאומי שמעת?
מוזיתקה צילום: צביקה צורף.

עמותת מוזתיקה תקיים את פסטיבל מוזתיקה ה-4 למוסיקה קאמרית בקהילה בתאריכים 20-28 באוקטובר 2017.

קלאסיקות בעיבוד עכשווי בתאטרון מלנקי.
מלכת שלג תאטרון מלנקי צילום יחצ.

אגדת שלג, "הכסאות" של אז'אן יונסקו, "ליר, בובות ואנשים" עפ"י שקספיר עיבודים עכשווים לקלאסיקות ספרתיות ובימתיות בתאטרון מלנקי.

לואיז בורג'ווה אשת העכביש.
לואיז בורגווה.

ד"ר דליה הקר-אוריון מביאה את רישומה מתערוכת האמנית והפסלת לואיז בורג'ווה שמוזיאון תל אביב לאמנות.

חיות המחמד בתאטרון בית לסין.
חיות מחמד רמי הויברגר, דב נבון ,נתי קלוגר וירדן גוז, צילום כפיר בולטין.

ההצגה "חיות המחמד" של המחזאי פרנסיס בהפקת תאטרון בית לסין עם משחק מעולה של רמי נויברגר, דב נבון ,נתי קלוגר וירדן גוז, מבטיחה הנאה צרופה של סיטואציות הזויות, בהומור מעודן וגם מעורר מחשבה ובקרת על התנהלותו בדידותו וחולשותו של האדם בחברה המודרנית.

שתי רחלות.
אילנה כהן פנר ( חדידה) תל נורדוי

לקראת השנה החדשה העומדת בפתח ועם פתיחת שנת הלימודים החדשה,נזכרתי בשתי מחנכות בשם רחל שהיו לי .עולמות מפרידים ביניהן אחת בונה ואחת הורסת.שתיהן הגיעו בוודאי לבית דין של מעלה.

מווקאלי לקלאסי ואתני בחגיגות המוסיקה באבו גוש סוכות 2017.

כ-50 סולנים, 200 זמרי מקהלות, כ-60 נגניםבפסטיבל הווקאלי הותיק במדינה ביצירות מופת ייחודיות לפסטיבל (קנטו חנרל ו"המבול"מאת מיכלאנג'לו פאלווטי. ....) בצד יצירות קלאסיות אהובות

קלאסיקה מן המזרח בסוכות בפסטיבל אבו גוש סוכות 2017.

פסטיבל אבו גוש, מתחדש בשנתו ה 52 וכחלק מ"הפסטיבל בתוך הפסטיבל" שיתקיים בשמחת תורה ובשבת ה 12 וה 14 באוקטובר. יארח מוזיקאים המנגנים מוזיקה מן המזרח מחוץ לכנסיית קרית יערים ב"פינת ירושלים".

סליחות , פסיפסים וצילומים ברובע היהודי בירושלים.
הרצל בן ארי בקארדו צילום אילנה כהן פנר.

כמנהגנו בקודש מדי שנה בחודש אלול אנו עולים לסיורי סליחות לירושלים שמארגנת החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בירושלים ומדי שנה אנו מתרגשים מחדש מההוד ומהדר של ירושלים המתגלה לנו.

SIMPLICITY של KIWI לחג.
צילום דניאל אליסטר KIWI

מותג אופנת הילדים KIWI משיק את קולקציית SIMPLICITY לחגים.

לה טרוויאטה בברלין.

בחודשים אוגוסט ספטמבר מתקיים פסטיבל המוסיקה בברלין ואחת ההופעות היא כמובן לה טרוויאטה . צילום :La Traviata © 2014, Bettina Stöß

האם האהבה היא חופשית?

האם האהבה היא חופשית? ועל מהפכות נשים פרק מתוך "פאני וגבריאל", רומן מאת נאוה סמל, הוצאת כינרת זמורה ביתן, 2017

חגיגת סוף הקיץ בתיאטרון אורנה פורת.

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער פותח את העונה ה- 47 לפעילותו עם חגיגה של מיטב ההצגות לסיום חופשת הקיץ. בין התאריכים 22-30/8/17 יועלו 20 הצגות שונות לגילאי שנה עד 12 במוזיאון ת"א לאמנות ובהיכל התרבות תל-אביב.

חלום ליל קיץ" של אספמיה ודליה שימקו .

"חלום ליל קיץ" הוא ללא ספק הקומדיה הפופולארית ביותר של שייקספיר. אהבה אסורה, תשוקה אובססיבית, עולם מכושף של פיות שהיצר והקסם שולטים בו וקומדיה גרוטסקית שממשיכה לגעת בנו ולהעביר אותנו ליער קסום של רגשות גם בעולמנו בו שולטים הטכנולוגיה ודוגמות דתיות.

ארוע תאטרוני יהודי , גרמני ופלשתיני בתאטרון יפו.

אירוע תיאטרוני משותף לתיאטרון טורינגן אלטנבורג מגרמניה, תיאטרון יפו ועמותת קאררקבוצת שחקנים, גרמנים – יהודים – פלסטינים, במסע בעקבות משפחה אחת בעיר אלטנבורג. שפות שונות, גורלות שונים מתאחדים בצער ובשמחה וברצון לספר מה היה, לבל יישנה שוב.

Festspiele Berliner-פסטיבל המוסיקה ברלין.
המנצח דניאל ברינבויים צילום: holger kettner באדיבות: Musikfest Berlin 2017

Musikfest Berliner Festspiele 2017 מוסיקפסט ברלין-פסטיבל מוסיקה קלאסית ייערך בברלין בין 31/8 ל- 18/9,עם תכנית מעניינת ומגוונת. מאת: פרופ' אלעזר ויינרב ,אילנה כהן. Prof Elazar Weinryb and Ilana Cohen

חלום ליל קיץ בכרמלים
שקיעה

אזור כרמלים המשתרע בין הכרמל לים, הינו חבל ארץ מרהיב ביופיו, המשלב חופים קסומים, אזור הררי ירוק, נוף טוסקני של כרמים ומטעים, ומושבות יפיפיות עם ניחוח של פעם. במהלך הקיץ שפע של אירועי יום ולילה בחופי הים ובכרמל. האזור עשיר במים באטרקציות ובטיולים ,בואו ותהנו!

דגנית רום ומושיק סרדינס הזוכים בתחרות מחול ישראלי כרמיאל.
תחרות פסטיבל כרמיאל אלכס הובר.

הזוכה בתחרות "ים ושקיעה" 2017 – תחרות הכוריאוגרפיה למחול הישראלי לבמה הם הכוראוגרפים: דגנית רום ומושיק סרדינס שיצרו עבודה במשותף

בהצדעה ל"קשת אילון" בבית האופרה בתל אביב.
תזמרת קשת אילון.

ננעל קורס הקיץ לכלי קשת "קשת אילון" באירוע גאלה מפואר בבית האופרה, בת"א.

המדע והאהבה.

לרגל יום האהבה התלהבנו ממצאי המדע על האהבה של ד"ר אילן סמיש, ממכון דווידסון במאמרו "אהבה ממדע ראשון" .

סיורים קרירים ומרתקים באתרי הכותל המערבי.

הקרן למורשת הכותל המערבי פותחת את שעריה ואת אתריה התת קרקעיים לציבור הרחב ומזמינה אתכם ליהנות מביקורים ייחודיים וחווייתיים בטמפרטורה של 20-23 מעלות גם בימי הקיץ החמים!האתרים יהיו פתוחים עד השעה 23:00,ובימי הסליחות עד 3:00 בלילה בהזמנה מראש.

סט חזיה הלבשה תחתונה לרגל ט"ו באב.

לרגל ט"ו באב סט תחתונים וחזייה aerie OUTFITTERS AMERICAN EAGLEב- 129.90 ₪ לשבוע בלבד!

חלוץ בעידן הקופים.

המטכ"ל דן חלוץ הגזים מאד כשכינה את הבכירים שהאשימו את השב"כ בהתקפלות בהר הבית כשאמר" הם לא השלימו את המעבר מאדם לקוף".האם חשב עצמו לחלוץ בעידן הקופים?

חוויות תוכן ובילוי חדשים של התזמורת הקאמרית הישראלית .

לקראת העונה ה-52 של התזמורת הקאמרית הישראלית מבטיחה לנו קונצרטים ייחודיים הרקוויאם והאופרה דון ג'אובני של מוצרט, "שיר השירים" של נעם שריף, "קיסר אטלנטיס" מאת אולמן, הצ'לן ההונגרי לסלו פנייו, הפסנתרן הצ'כי לוקאס וונדרצ'ק, דוד ד'אור, ששי קשת, מוסיקה אומנותית ועממית מברזיל, ארגנטינה רוסיה ועוד.כן, התזמורת הקאמרית הישראלית מגדירה את הקלאסיקה מחדש.

יום אדיר ביקב אדיר הסרטון

סיורים והשקת ספר בגן ארכיאולוגי ירושלים.
רובע יהודי ירושלים. צילום יחצ.

החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בירושלים ויד בן צבי ישיקו את "הרובע היהודי וכל נתיבותיו" -מדריך סיורים היסטורי ואנתרופולוגי ויערכו סיורים בתשלום סמלי כאשר הכניסה לארוע חופשית.האובע היהודי ירושלים- צילום יח"צ.

הדינוזאורים מגיעים לנמל תל אביב.
ממלכת הדינוזאורים נמל תל אביב

תערוכת הדינוזאורים המצליחה בעולם, מגיעה לישראל ב'האנגר 11 הממוזג בנמל תל אביב 2-31 באוגוסט 2017.

WIRED - מרושתת

ערד השער שלנו למדבר.

ערד מתחדשת והופכת לשער התיירות , למדבר, לנגב ,לים המלח.-עשרות מסלולי סיור ,מלונות וחדרי ארוח .ועכשיו בסוכות היכונו לשלל פעילויות תרבותיות ותיירותיות מפגש עם אמנים, כל זאת בעיר פסטורלית ושלווה, עטורת נוף ואויר נקי.

סוס אחד נכנס לבר בקאמרי.
דרור קרן ואיה גרניט-שבא סס אחד בא לבר צילום זראר אלון

" סוס אחד נכנס לבר" של הקאמרי הינו עירוב בין מופע סטנדאפיסטי לבין הצגה כאשר הקהל אינו ידע מתי המופע ומתי ההצגה של המופע, עם אלמנטים רגשיים ואוטוביוגרפיים (של הסטנדאפיסט) ,המצליחה לשנות את התייחסותינו לסטנדפיסט ול"אחר" במציאות הפוליטית חברתית שלנו.

מצעד הגאוה 2017
פסטיבל הגאווה 2017 צילום; דולב  כהן

200,000,השתתפו במצעד הגאווה בתל אביב .

תספורות לכל העם

"במרבית המקרים, הליך ההוצאה לפועל מוביל לקריסה כלכלית של בעלי החובות ומשפחותיהם, לפיכך, אני מוצאת חשיבות רבה להביא לפתרון הבעיה קודם תחילת ההליכים", מסבירה ח"כ נורית קורן.

עם ישראל מטייל בשמורות הטבע והגנים הלאומיים.
קיסריה מופע סוסים בהיפודרום. קרדיט אתר שמורות הטבע.

מזג האוויר ההפכפך לא מרתיע את המטיילים ועשרות אלפים הגיעו לשמורות הטבע והגנים הלאומיים. כך מוסר יניב כהן דובר שמורות הטבע, ומציע כללי בטיחות והתנהלות בשטח.

פסח שמח .

מערכת נש"ר נשים ברשת מאחלת פסח שמח .

כותרת הכתבה

צעדה בעקבות ראשוני ים המלח תתקיים לראשונהביום שישי ה' אדר תשע"ז 3 במרץ 2017 בצפון ים המלח.

חגיגות 50 לפינק פלויד בארץ.

לפני חגיגות ה-70 למדינה בואו לחגוג 50 שנה לחגיגות פינק פלויד: עם ההרכב UK PINK FLOYD EXPERIENCE מגיע לארץ..

סדנאות משחק עם מאמנת הכוכבים מהוליווד איוואנה צ'בָּק .

המורה האגדית למשחק, שאימנה את בראד פיט, האלי ברי,ג'ים קארי וגל גדות, תקיים בדצמבר סדנת משחק ובימוי שחקנים והרצאה מיוחדת על סודות המשחק לקהל הרחב.

"נשבעים באהבה" עם שלומי שבת.

ערב התרמה מיוחד ל-200 ילדי פנימיית רננים בזכרון יעקב- הופעה מלאה של שלומי שבת

קבלת שבת ברזילאית מגיעה לשרונה.
SAMBADOBOM קרדיט לילך בונני

ברזיל מגיעה לשרונה עם קבלות שבת מוסיקליות.וביום שישי 19.8 בררררררררזיל מגיעה לשרונה!החל מהשעה 18:00 בגן המוסיקה. הכניסה חופשית

בנות בהשראת מדעניות נערצות.
פרופסור קולט לוינר.

450 נערות מבי"ס בארץ השתתפו בבניית אתרי אינטרנט על פלטפורמת WIX.באירוע 'סודקות את תקרת הזכוכית - כל ישראל חברים' שהתקיים בשיתוף עם מכללת אפקה, הוצגו האתרים שהכינו התלמידות עם מתנדבות מעולם ההיי-טק

עידן המיחשוב הקוגניטיבי.

חגיגת עידן המיחשוב הקוגניטיבי בכנס IBM. היום בגני התערוכה.

בלהה הלכה נפלה עטרת ראשנו.
בלהה קלישר ברנר צילום אילנה כהן

בלהה קלישר-ברנר הלכה נפלה עטרת ראשנו! זו לא מליצה, חברה אמיתית אמיצה ותומכתסופרת מוכשרת אוהבת אדם וכל חי, זוחל נושם ובעל כנף.

חג החגים של מלחמת הכוכבים.

מאות הצטופפו והגיעו לסינמה סיטי בגלילות להקרנת חב' "מטריקס" ללקוחותיה ששל מלחמת הכוכבים החדשה.

אני ויריד התקליט השחור.

התקליט השחור לא מת, כבודו וזהרו מוחזרים בזכות איכותו, העטיפות המושקעות וגם כן הנוסטלגיה.

"אוודמט"- חגית ואתיופיה.

בימים אלו של הפגנות האתיופים ,כנאמר Just on Time, יוקרן סרט תיעוד מסע אל המוזיקה והשורשים של חגית יאסו באתיופיה.נקווה שסרט זה השמציג את התרבות והמורשת של אתיופיה יגרום למיגור הגזענות.

ארועי יום המדע.

אירועי יום המדע יתקיימו ביום שלישי, 12 במאי, החל מהשעה 14:00. מידע אודות כלל האירועים באתר משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל ובמפת האירועים .

כותרת הכתבה

האם אובמה הוא יהפוך לפרעה של ימינו?

לאור ההצהרות האחרונות של אובמה הוא יהפוך לפרעה של ימינו? מרורים הוא כבר הכין.

כן לתת וכן להשאר בארץ.

אנו מצטרפות לקריאה של כן לתת למעוטי היכלת וכן להשאר בארץ.

ריקוד הצללים המאושרים

"ריקוד הצללים המאושרים" זה שם הסיפור האחרון בקובץ הקרוי על שמו. הסופרת, אליס מונרו הנחשבת לאמנית הסיפור הקצר, מביאה בסיפור זה, לטעמי, את המהות של סיפוריה

4 קורבנות המרכול בצרפת נקברו בירושלים.
תמונה חדשות ערוץ 2

יואב חטב, יוהאן כהן , פיליפ ברהאם ופרנסואה מישל סעדה, הבאו למנוחות בירושלים.

Star Touch – DMA הדור הבא של הכוכביות.

הקץ להתברברות במענים קוליים ! מרכז הכוכביות הארצי משדרג את החיוג לכוכבית מהסמארטפונים בעזרת ישום מהפכני המספק ממשק ניתוב ויזואלי וגישה ישירה לשירותים מקוונים באתר החברה.

האמא האפליקציה והתינוק.

לאן הגיעו האמהות המודרניות המרושתות שנצטרכו לאפליקציה סלולרית כדי לא לשכוח את הילד במכונית.

לא שותקים באדום!

ביום חמישי ,14.8.2014 החל מהשעה 19:30 תתקיים הפגנת סולידריות עם תושבי עוטף עזה בכיכר רבין בתל אביב.

"אם כבר" למען תשושי נפש ונשים במצוקה

האתר, "אם כבר - החנות החברתית", הינו יוזמה חדשה של האגודה לבריאות הציבור.

נשים בפורום ההייטק ברעננה
יועצת ראש הממשלה לענייני נשים ורד בוועד ואילנה כהן מנהלת נש״ר

מאפידורל למונדיאל בכנס פורום חב׳ ההייטק הישראלי ברעננה וכן גם נשים היו שם אמנם עדיין בשיעור נמוך.

היא ידעה למה הציפורים שרות ובוכות.

המשוררת ולוחמת זכויות האדם ד'אנג'לו נפטרה היום.

14 מדליקות המשואות.

משחקנית, למדענית , מספורטאית לרבנית, 14 נשים נבחרו ע"י ועדה ציבורית להדליק את המשואות.

מחאת דוד נחלאווי.

מחאת החיילים והקצינים בעניין חייל הנח"ל ,שמתחוללת הרשת מעידה על שתי עובדות: כוחה של המצלמהוכוחה של הרשת.

זוכות פרס האשה המחוללת שינוי.

רות דיין, שרי ריבקין קרן שמש פרלמוטר זוכות "פרס רפפורט לאשה מחוללת שינוי" בשיתוף שבועון "לאשה" וקרן משפחת רפפורט,

המקום הכי חם בגינהום

העתונאיות ענת פישביין ואורית דולב זוכות פרס DIGIT 2014.

מגילת אסתר על עתונאי העתיד.
Peter Barron Google

אך לא רובוט אך לא רובוט! חוזה לך ברח! לא יברח עתונאי כמוני. במסגרת כנס DIGIT ,שנערך במרכז הבינתחומי בהרצליה,התוודענו לתחזית הקודרת/מוארת על תום עידן העיתונאי האנושי והשתלטות הרובוטים.

המלקות והמטורפים של ורדה רזיאל ז'קונט.

סערה בתקשרת על ורדה רזיאל-ז'קונט שהכריזה להרים יד על ילד זה לא פלילי.ואלו שחושבים שזה פלילי מטורפים.

שנה טובה ומאירה.

שנה טובה ומאירה עם הרבה בריאות ,אהבה יצירה ושלום.

הרקדנית יהודית ארנון הלכה לעולמה (1926-2013).

כלת פרס ישראל ומייסדת להקת המחול הקיבוציתיהודית ארנון הלכה לעולמה (1926-2013).

פניני תרבות עם מיסה קריאולה

פניני המוסיקה מעלים את רמירז - מיסה קריאולה והלהיט של המוזיקה הלטינו-אמריקנו.

תל אביב דיגיתלית

בבית הצעירים המחודש בתל אביב יצאה הבשורה -תל אביב דיגיטאלית ,התושבים יוכלו לקבל מידע, לשלם, והכל מהנייד ובהמשך מהסלולר וגם התיירים יהנו מאינטרנט חופשי ברחבי העיר.

Microsoft Think Next בעזרת נשים.

למעל מ-300 נשים התאספו בגן הארועים בגליל ים להעצמת נשים בטכנולוגיה וב-IT בארוע של מיקרוסופט.

מה לעשות כאשר סרטי סקס שלכן ברשת?

מעכשיו אל תרימו ידיים אם סרטי סקס בכיכובכן יופיעו ברשת. יש מה לעשות עו"ד דניאל ארנסט מסביר כיצד לנהוג וכיצד להתגונן.

11 סוגי טווטירים מעצבנים ברשת.

11 סוגי המצייצנים הדוחים ברשת על פי הInfographic של סיון כהן, מנהלת התוכן של Conduit, (ולמען גילוי נאות גם בתי) ,באתר Mashable.

תא"ל אילה חכים מפקדת לוט"ם זוכת בפרס מנהל מערכות מידע מצטיין 2013.

תא"ל אילה חכים מפקדת לוט"ם היא הזוכה בפרס מנהל מערכות מידע מצטיין לשנת 2013ע"ש לודוויג מיטווך ז"ל.

ה ASUS PadFone™ 2 לדבר ולהתנהל באופן אינטואיטיבי

במסיבת עתונאים ב"קבינה" על חוף ימה של תל אביב, אית'ן סאן, מנהל פעילות ASUS בישראל, חשף את ה-PadFoneTM 2 בישראל "ה- PadFoneTM 2: והאמת היא שהמוצר אלגנטי,מהיר , והעיקר אינטואיטיבי".

Snapchat חיזורים בהבזקים

עברו הימים שחוה אלברשטיין תוכל לשיר "כל יום כל יום אני מאבדת בחור יפה ברחוב". אפליקציה חדשה הכובשת את המובייל היא Snapchat עם 50 מיליון הודעות ביום.www.snapchat.com

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA